Truskawiec - opinie

Opinie Truskawiec jako sanatorium

Truskawiec to przede wszystkim uzdrowisko, w którym leczymy się. Opinie o możliwościach Truskawca, jako miejsca, w którym możemy wyleczyć się, podleczyć, w skali 1-10, oceniamy jako 9. Przede wszystkim doskonała baza noclegowa, nowoczesne obiekty hotelowe, wspaniała i miła obsługa w hotelu i opieka lekarzy. Zabiegi są proste, ale są też zabiegi, których nie sposób znaleźć w polskich uzdrowiskach, dlatego zapraszamy do przetestowania możliwości leczniczych sanatorium Truskawiec.

Cele: leczenie wodą Naftusia, okłady okozerytowe


Opinie Truskawiec jako miejsce wypoczynku

Truskawiec, to także doskonałe miejsce na tani i przyjemny wypoczynek dla rodzin z dziećmi. W Truskawcu znajduje się duży plac rekreacyjny z wieloma atrakcjami dla dzieci: huśtawki, karuzele, samochodziki. Ciekawą i atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu z rodziną jest delfinarium. W centrum znajduje się wiele restauracji, kawiarni i barów szybkiej obsługi. Na pewno warto z rodziną odwiedzić sklep z czekoladkami domowej roboty. W okolicach Truskawca znajduje się kilka jezior i kąpielisk. W samym Truskawcu polecamy sieć hoteli Royal, które dysponuję centrum SPA (SpA).

Cele: wypoczynek rodzinny, SPA, delfinarium


Opinie Truskawiec jako miejsca wyjazdu weekendowego

Truskawiec leży w pobliżu granicy z Polską. Do dyspozycji mamy trzy przejścia graniczne, Czas dojazdu do Truskawca z granicy zajmuje do 2 godzin, Dróg jest wiele, ale najlepsza droga jest przez Lwów i Stryj.
Na weekend warto pojechać do sanatorium Truskawiec, po to, aby pobawić się, skorzystać z 2-3 zabiegów masażu po 20 zł, a także skorzystać ze SPA i odwiedzić delfinarium i zobaczyć pokaz delfinów.

Cele: weekend